Головна НОВИНИ Гейнер від Universal Nutrition Gain Fast 3100: огляд продукту та відгуки

Гейнер від Universal Nutrition Gain Fast 3100: огляд продукту та відгуки

Гейнер від Universal Gain Fast 3100 є одним із, напевно, найпопулярніших продуктів цієї торгової марки. Раніше 4,5 кг випускали у відерках, а тепер у пакетах. У цьому огляді на фото – нове, тільки відкрите відро, яке в мене залишилося від стратегічних запасів ))

Популярність цього продукту не дивує, адже цей досить потужний гейнер, правильне вживання якого показує непогані результати. Це продукт для тих, у кого проблема з набором маси і треба збільшити денну калорійність раціону. Замовити 100% оригінальний продукт від офіційного дилера можна у нашому магазині ТУТ.

Смак

Слід бути готовим до того, що його смак може бути далеким від ідеального. Загалом Universal Gain Fast 3100 має шість смаків: шоколад, ваніль, банан, полуниця, кокос, печиво-крем. Найбільше мені сподобався із смаком «печиво-крем», натомість шоколадний ледь допив.

Попри гарні аромати цього продукту, смак бажає кращого. Але ці вуглеводи вони такі )

Консистенція

Universal Gain Fast 3100 дуже густий якщо розводити так, як пише у інструкції. Він стає таким густим як каша і його важко пити. Замість п’ять мірних ложок я сипав три-чотири, або розбивав на кілька прийомів і запивав великою кількістю теплої рідини: або молоком, або водою. Із молоком смачніше.

Доводилося чути, що цього від гейнера був розлад шлунку. Це могло статися з трьох причин: ваш шлунок  не переносить лактози, а ви розмішали його у молоці, або просто купили підробку, якими зараз перенасичений ринок. Ще одна причина: гейнер міг бути зіпсований. Якщо ні, то, можливо, у вас ще недостатньо «розігнаний» метаболізм і шлунку важко справлятися з незвичним об’ємом роботи.

Зазначу, цей гейнер дуже ситний: він добре вгамовує голод і дає відчуття наповненості.

Вміст

Вміст поживних речовин в одній порції, а це п’ять столових ложок (230 грам): калорії – 842, жири – 3 г, холестерин – 42 мг, натрій – 142 мг, калій – 125 мг, вуглеводи – 171 г, білок – 35 г. Це якщо його розводити у воді.

Якщо Universal Gain Fast 3100 розводити у молоці, то цифри, за даними виробника ще кращі: калорії – 1052,  жири – 9 г, холестерин – 48 мг, натрій – 168 мг, калій – 125 мг, вуглеводи – 194 г, білок – 51 г.

Є ще третій спосіб збільшити калорійність Universal Gain Fast 3100. Виробник пропонує використання формули Get-Big-Quick: для приготування напою змішати 6 ложок (275 г) порошку з 2,28 л нежирного молока, додати 3 яєчних білка, що збільшують вміст білка на 12 г і калорійність на 68 калорій. Для смаку і отримання ще більшої кількості калорій і білків можна додати охолодженого йогурту разом з 4 столовими ложками солодового сухого молока (ще 563 калорій і 19 г білка); або 5 столових ложок меду (ще 344 калорій); або 2 банани разом з 1 чашкою ягід. Суміш збити і помістити у холодильник. Тоді обіцяють 3100 калорій.

Як відрізнити підробку:

  1. Банка, завезена в Україну офіційним дилером має переклад вмісту українською мовою;
  2. На оригінальній банці має бути голограма оптової компанії «Фітнес Фактор». Без голограми може продавати ще один офіційний оптовий дилер «Атлантика». Запитайте продавця про походження товару і попросіть показати копію сертифікату, наданий українською санепідемстанцією. У нашому магазині sportmasa.com.ua цей продукт продається із голограмою;
  3.  На упаковці є серія та дата виготовлення;
  4. Оригінальна упаковка Universal Gain Fast 3100 4,54 кг не може коштувати дешевше 500 грн. Лише якщо у магазині акція.

Купити гейнер Universal Gain Fast 3100 можна у магазині нашого порталу sportmasa.com.ua. Цікаво почути і ваші відгуки про цей продукт.

Підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info