Головна Інтерв'ю ФОТОГАЛЕРЕЯ. Бодибілдер Дмитро Костирін: «Не обов’язково бути Чемпіоном, головне – ставати кращим...

ФОТОГАЛЕРЕЯ. Бодибілдер Дмитро Костирін: «Не обов’язково бути Чемпіоном, головне – ставати кращим ніж ти був»

895

У цій фотогалереї ми зібрали фото 20-ти річного російського бодибілдера Дмитра Костиріна.

На фото можна побачити весь шлях, який пройшов на сьогоднішній момент юнак-бодибілдер. Бодбибілдер юніор «до» і «після». Тут можна побачити чого можна досягти займаючись бодібілдингом на прикладі Дмитра Костиріна, який продемонстрував чудові можливості розвитку свого тіла.

Має юнак-бодибілдер настанову і для новачків: «Усім, хто тренується хочу побажати віри в себе, у свій успіх, здоров’я та щастя! Не обов’язково бути Чемпіоном, головне – ставати кращим ніж ти був і пам’ятайте що перемога це не головне, головне: боротьба з самим собою і власний прогрес!»

Ось що про себе і своє ставлення до цього спорту розповів www.kulturizm.info сам Дмитро Костирін: «Бодибілдинг мені потрібен як засіб самовираження, як стиль життя. Мені подобається ним займатися, я відчуваю і бачу віддачу від занять. Раніше хотів серйозно займатися яким не-будь спортом, грав у баскетбол, але зрозумів що мій спорт – це бодибілдинг і в ньому мені треба рухатися. Процитую всім добре відому фразу: «Бодибілдинг може жити і без мене, а ось я без нього вже не зможу!»

читайте також:

Бодібілдер Дмитро Костирін: «Віктор Шамін став для мене не тільки тренером, а й надійним другом»

Фото надав ексклюзивно www.kulturizm.info Дмитро Костирін.

Підготував Олег Скорина, www.kulturizm.info