Головна НОВИНИ Фітнес-тренер з Херсону потрапила у Книгу рекордів України: 34 років стажу!

Фітнес-тренер з Херсону потрапила у Книгу рекордів України: 34 років стажу!

201

У Херсоні зареєстрували рекорд найстаршої фітнес-тренерки України. Найстаршою такою в нашій державі є 63-річна Наталія Зоріна.

Рекорд офіційно зареєстрували. У жінки 34 роки тренерського стажу, і ще майже 20 – професійної хореографії. Сотні улюблених учнів, бездоганна фізична форма і жага до життя.

Представники Національного реєстру рекордів зафіксували, що Наталя встановила рекорд в номінації «Найдовше час викладання фітнес» в категорії «Людські досягнення» та вручили тренер диплом.

Ідея уславити Наталю Зоріну як найстаршого фітнес-тренера України виникла в учениць. Жінка про це навіть не здогадувалася, поки експерти книги рекордів не встановили, що в Наталі і фітнес-тренерський стаж, і вік для такої роботи – найбільші в державі.

Зоріна пояснює, що вона професійний хореограф, працювала в ансамблі при філармонії, викладала, а кар’єру тренера розпочала з ритмічної гімнастики в товаристві “Динамо”, коли слово “фітнес” ще ніхто й не знав. За багато років роботи виховала вже кілька поколінь учениць і зупинятися не збирається. “Відпочивати – означає іржавіти”, – розповіла тренер.