Головна НОВИНИ Фітнес тренер, який себе знищив в ім’я експерименту

Фітнес тренер, який себе знищив в ім’я експерименту

Кілька тижнів знадобилося америанкському фітнес тренеру Дрю Меннінгу для того, щоб знищити своє красиве накачане тіло. Все це Дрю Меннінг зробив заради… експерименту.

Дрю працює персональним тренером з фітнесу у США. В чоловіка ніколи не було проблем із зайвою вагою. Більше того, спортом він займався із самого дитинства і чудово виглядав.

Одного разу один з його товстих клієнтів закинув Дрю, що йому ніколи не зрозуміти як живеться товстунам, які не можуть відмовитися від чималої кількості ласощів та хлібобулочних виробів. І от тренер вирішив зробити експеримент над собою – потовстіти, а потім повернути свою форму.

Дрю провів незвичайний експеримент, протягом 23 тижнів харчуючись висококалорійною їжею і зовсім не займаючись спортом. Протягом 6 місяців його раціон складався виключно з піци, чіпсів і газованої води. У підсумку, відважний експериментатор настільки захопився, що навіть перевиконав програму, набравши набагато більше кілограмів, ніж спочатку планував.

За п’ять місяців спортсмен набрав 32 кілограми ваги! Спочатку Дрю планував поправитися на 23-27 кг протягом перших шести місяців … проте всього через п’ять місяців він додав цілих 32 кг до своїх 87-ми. На сьогоднішній день його вага – 119 кг.

Тут на фото як виглядав Дрю Меннінг до початку експерименту і після: з 7 травня до 15 жовтня.

Тепер Меннінг всерйоз побоюється, що півроку, наміченого на повернення колишніх фізичних кондицій, йому може не вистачити.

Для того щоб всі охочі могли спостерігати за ходом експерименту, Меннінг завів сайт в Інтернеті – fit2fat2fit.com (англійською мовою), на який він регулярно викладає фотографії, відео, інформацію про свої поточні параметри, а також ділиться власними думками і переживаннями з приводу відбуваються з ним змін.

Не забарилися і побічні ефекти неправильного харчування і пасивного способу життя: з’явилися симптоми гіпертонічної хвороби і почало рости волосся на грудях і животі.

Колись впевнений у собі, м’язистий і життєрадісний тренер з фітнесу тепер стверджує, що бути товстим дуже важко: з’явилися проблеми з дружиною, стало гидко дивитися на себе в дзеркало.

Через кілька днів для розжирілого тренера розпочнеться непростий шлях повернення до своїх колишніх форм. Він дуже сподівається, що цей експеримент від початку і до кінця дасть йому можливість зануритися в життя товстої половини людства.

Олег Скорина, www.kulturizm.info