Головна НОВИНИ Двоє чемпіонів-бодібілдерів пропускають Чемпіонат України IFBB 2015

Двоє чемпіонів-бодібілдерів пропускають Чемпіонат України IFBB 2015

Відразу двоє відомих атлетів пропускають Чемпіонат України з культуризму, який цими вихідними відбувається у Дніпропетровську від федерації IFBB. На турнірі не побачимо Юрія Федишина та Романа Ющенка.

«Впродовж цих змаганнь я захворів і готувався на жаропонижаючих і протизапальнох препаратах, уникаючи проблеми з здоров’ям. Але після чемпіонату Києва організм дав збій і температура сягнула +39. Після цього вирішив завершити підготовку, адже здоров’я важливіше за медалі. Тож вдома відлежуюся і лікуюся», – розповів KULTURIZM.INFO Юрій Федишин.

iura FEDYSHYN

Юрій Федишин цієї осені вже став абсолютним чемпіоном у Чернівцях на змаганнях “Золотий бук”. На Чемпіонаті Львова посів перше місце серед юніорів у категорії «до 80 кг» та друге місце серед чоловіків, уступивши тільки вихованцю Олега Кривого – Віталію Михалику. На Чемпіонаті Києва також став чемпіоном у своїй категорії «юніори до 80 кг», а також спробував свої сили серед чоловіків та виборов срібло,  уступивши 2-х кратному Чемпіону Європи Роману Ющенку.

Не побачимо у Дніпропертровську на змаганнях і Романа Ющенка, який готується їхати на Чемпіонат Світу.

roman iuchenko

«Рішення пропустити Чемпіонат України прийняв наступного дня  після Чемпіонату Києва. Я звернувся з таким проханням до тренера національної збірної – Олександра Білоуса, на що він дав згоду. Я просто не бачу сенсу зараз знову втискатися, зливати воду, витрачати час і сили на участь у цьому турнірі. Зараз я вже в робочому режимі, і цілеспрямовано готуюся на Чемпіонат Світу»,  – поділився планами Роман Ющенко.