Головна НОВИНИ Душ після тренування приймає тільки 45% бодибілдерів

Душ після тренування приймає тільки 45% бодибілдерів

2236

Митися відразу після тренування, як виявляється, люблять не усі чоловіки. Згідно результатів опитування проведеного порталом kulturizm.info відразу після тренування в душ іде лише 45% чоловіків, які тренуються.

Трохи більше атлетів та просто аматорів спорту миються, але  вже після того, коли приходять додому. Таких серед опитаних нами – 46%.

Найцікавіше, що 6% чоловіків, які тренуються у спортзалах ходять брудними після тренувань. вони запевняють, що їм митися не потрібно, бо вони не потіють під час тренування.

Ті, хто миється вдома, найчастіше пояснюють це тим, що у залі немає душу, або ж він у такому жалюгідному стані, що у ньому неприємно перебувати. А ще багато чоловікові живуть неподалік залу, відтак немає потреби митися у душі тренажерного залу.

Чи приймаєте душ після тренувань?

Ні, миюся коли приходжу додому – 46%

Так, обов’язково відразу миюся – 45%

Я не потію, тому нема потреби іти в душ – 9%

Деякі тренери у спортзалах радять приймати злегка теплий душ, щоб не завдавати м’язам додаткового стресу холодною водою. Але є й інша думка, що саме холодний душ позитивно пливає на м’язи. Вчені визначили, що вода в душі  температурою 10°C допомагає м’язам позбутися болю і допомагає їм швидше відновлювати свою структуру.

А який душ приймаєте ви: теплий чи холодний?

Антон Павленко, www.kulturizm.info