Головна НОВИНИ Дмитро Воєводчук: З 15-ти до 16-ти років я добре прогресував, і набрав...

Дмитро Воєводчук: З 15-ти до 16-ти років я добре прогресував, і набрав 10 кг м’язової маси

Мене звати Дмитро Воеводчук із міста Свердловськ, що на Донеччині. Хочу вам трохи розповісти про своє життя і про те як я потрапив у залізний спорт!

Все почалося ще в ранньому дитинстві. Ще в 4 роки, коли ми переїхали в нову квартиру, мій батько облаштував мені спортивний куточок, в якому були: турнік, бруси, лава для пресу і пара гантель з гирями. Саме він і заклав ту любов до спорту, за що я йому дуже вдячний.

З 6 років я почав займатися футболом, виступав на обласних змаганнях. У 10 почав займатися боксом і ходити в басейн. Їздив за 7 км від дому в місто, оскільки живу у селищі. Добиратися було важко.

У 14 років відбувся вирішальний момент, який змінив моє життя. Коли ми відпочивали з друзями, вони сказали що ходять в наш спортивний зал і запропонували піти з ними. Після першого ж тренування я зрозумів, що це саме той спорт, який я шукав до цього!

На жаль, умови занять і відсутність тренера, іноді, наштовхували на думку залишити все, але з кожним тренуванням і з кожним новим результатом ці думки відходили на задній план.

Вже через пів року я побачив перші результати і почав ставиться до всього більш і більш серйозно. Займався за своєю програмою, складеною за допомогою прочитаної книги Д.Уайдера “Фундаментальний бодибілдинг”. Прочитавши її я дізнався багато нового для себе. Саме з неї й почалися серйозні тренування, харчування і првильна техніка вправ.

З 15 до 16 років я добре прогресував, і набравши 10 кг м’язової маси, з’явилися думки про виступи. Я загорівся таким бажанням, але не знав де і як виступити. У нашому місті не було секцій з бодібілдингу та змагань ніколи не проходило. Я розчарувався.

Але тут посміхнулася удача. Мені запропонував незнайомий хлопець виступити на змаганнях. Я погодився не роздумуючи. Для цього мені довелося їхати до тренера в інше місто. Карпов Сергій Вікторович мені дуже сподобався як тренер і просто як хороший чоловік. Він навчив мене правильно позувати і від його імені через місяць я відправився на змагання в сусіднє місто Антрацит.

Дуже хвилювався і ніяк не вірилось, що я дійсно учасник. З першого разу мені вдалося зайняти 2-е місце. Поступившись досвідченому атлетові я нітрохи не розчарувався, це лише дало мені ще більше мотивації, щоб більше тренуватися і наступного разу обійти його!

На даний момент мені 16 з половиною років. Мій зріст 185 см і вага 87кг. Я готуюся до обласних змагань. Сподіваюся отримати перше міс це і після прогресувати далі. Я зрозумів, що це мій життєвий шлях, який розкрив мене повністю, в тому числі і як особистість. Я дуже вдячний цьому спорту за всі заслуги.

Не дивлячись на мій дуже юний вік, я думаю моя історія когось зацікавить і буде пізнавальною!

Дмитро Воєводчук для www.kulturizm.info