Головна НОВИНИ Чому не можна голодувати для зниження ваги

Чому не можна голодувати для зниження ваги

Коли людина починає споживати трохи більше нуля калорій, в її організмі відбувається ефект йо-йо. Власне під час голодних дієт схуднення відбувається багато в чому за рахунок втрати лімфоїдних тканин і м’язових волокон, а не жиру, який не здається і йде в останню чергу. Причому не з того місця, яке масажували, а як задумано природою.

sxudnennja

Втрата ваги під час голодування, безумовно, відбудеться, але ця втрата, найімовірніше, повернеться ще великою шкодою і + вагою. Голодна дієта закінчується завжди однаково: зривом.

По-перше, тому що неможливо різко і назавжди сісти на 500-700 (і навіть 1200-1500) калорій в день, по-друге, цьому сприятиме розвивається на тлі втрати поживних речовин
депресія.

Найбільш плачевний результат голодування – втрата м’язів. Людина за після харчового зриву повертає свою вагу насамперед жиром. Це означає, що виглядати буде з тією ж вагою гірше, ніж до дієти та ще й денна норма калорій знизиться, і вписатися в неї, щоб не продовжувати товстіти, буде складніше.

Це і називається ефект йо-йо, коли з кожним циклом голодування і втрати ваги, людина в підсумку втрачає все більше м’язів і набирає все більше жиру.

Три простих кроки:

1. Дізнайтеся свою норму калорій, щоб реально оцінити скільки ви споживаєте калорій у своєму «звичайному режимі» і щоб навчитися наочно уявляти собі енергетичну цінність звичних продуктів.

2. Знизьте калорійність трохи нижче своєї норми. За допомогою дуже простих і щадних методів: виключіть зі свого раціону жирне і шкідливе

3. Займіться фізичною активністю: аеробні навантаження: біг, плавання тощо.

Якщо чесно дотримуватися цих простих кроків, то через 3-6 місяців всі навколо помітять разючі зміни у вашому тілі, а якщо продовжите робити так і надалі, то тіло буде в ідеальній формі завжди. Причому, правильне харчування увійде в природну звичку і потреба в постійному контролі калорійності сама по собі відпаде.