Головна Блог Чоловікам більше до вподоби жінки з маленькими ступнями і вузькими

Чоловікам більше до вподоби жінки з маленькими ступнями і вузькими

Вчені з’ясували, що більшості чоловіків подобаються жінки з маленькими ступнями, вузьким тазом, навіть у тому випадку, якщо вони не бачать їхню фігуру.

Аби перевірити, чи є зв’язок між привабливістю жіночого обличчя для чоловіків і особливостями фігури, вчені провели антропометричні виміри розміру стопи, довжини кистей і стегон, а також ширину тазу 60 білих студенток.

В цілому для кожної учасниці дослідники проводили 16 замірів. На підставі зібраних даних учені відібрали дві групи по вісім жінок: у представниць першої усі параметри були меншими, ніж в інших, а у представниць другої – більшими. Використавши риси обличчя жінок з кожної групи, фахівці склали декілька узагальнених фотороботів.

Учені запропонували 77 гетеросексуальним чоловікам оцінити привабливість кожного з фотороботів. Виявилось, що представники сильної статі у 3,5 рази частіше називали привабливішим фоторобот, складений з облич жінок з найменшим розміром ноги, причому більш жіночним цей фоторобот називали вдесятеро частіше, ніж інших.

Крім того, чоловіки в 11 разів частіше вважали привабливішим фоторобот, який був складений з облич жінок з вузьким тазом, ніж фоторобот, створений на основі облич жінок з широким тазом.

Вчені вважають, що привабливість жінок з вузьким тазом і маленькими ступнями обумовлена тим, що такі риси вказують на її здатність виносити і народити здорову дитину.

Автори провели аналогічне дослідження з чоловіками, проте їм не вдалося виявити настільки вираженої залежності – жінки приблизно з рівною частотою називали привабливими як тендітних, так і крупніших чоловіків.

Учені вважають, що представниці прекрасної статі оцінюють не лише сексуальну привабливість чоловіків, але також їхні якості як партнерів для тривалого спільного життя. Менш мужні чоловіки частіше здаються жінкам більш відповідними саме для тривалих стосунків.

novynar.com.ua