Головна Блог Чоловічу неохайність медики вважають … проблемою з психікою

Чоловічу неохайність медики вважають … проблемою з психікою

Слухайте, а у вас у спортзалі всі блінчики і гантелі акуратно складені? Бо тут німецькі вчені страшать  невиліковним захворюванням усім, хто кладе речі не там де треба…

Німецькі медики вже навіть придумали назву своєму «винайденому» психічному розладу – синдром мессі, від англійського слова messy – безладний, брудний.

Так от доктор медицини Ведіго фон Веделя з мюнхенської некомерційної організацію з підтримки людей у складних життєвих ситуаціях Н-TEAM, переконує –  неохайність чоловіків є небезпечною.  Загроза як для психіки, так і для здоров’я.

Свої слова пан Вегідо підтверджує тим, що патологічна неохайність є одною із основних складових синдрому,який заважає нормально жити людині. А відповідно, на його думку, це є хворобою. Причому стан здатний погіршуватися з часом – будинок справді перетворюється на смітник.

Німецькі вчені вже встигли визначити основні ознаки захворювання на нехлюйство:

1.       Чоловік живе в брудній квартирі, в якій зберігає купу непотрібних речей;

2.       Рідко миє посуд;

3.       Не підмітає підлогу.

І у цьому, як вважають вчені, ні вік, ні соціальний статус, ні стать людини не мають значення. Причиною розвитку синдрому вчені називають психологічну травму, приміром, втрату близької людини. А це стає причиною того, що з’являється бажання зберегти якісь речі, які нагадують про минуле.

Що найцікавіше, німецькі медики переконані, що повністю позбутися синдрому нехлюйства неможливо. Щоправда можна допомогти  нормалізувати своє життя.