Головна НОВИНИ Бодибілдер Сергій Карпа про підготовку до Чемпіонату Європи НАББА

Бодибілдер Сергій Карпа про підготовку до Чемпіонату Європи НАББА

Всім привіт, з вами знову я Сергій Карпа, і хочу поділитись з вами своєю найголовнішою підготовкою до змагань. А  саме Чемпіонат Європи, що відбувається 7 липня у місті Сапрі (Італія).

Цього дня я чекав довго і готувався до цих змагань теж серйозно.

Після недовгого відпочинку мені довелось витримати 70 днів безвуглеводної дієти!

Не скажу що було легко, але підтримували рідні та й сам тримався як міг, радуючи та підбадьорюючи себе думкою що це все ж таки чемпіонат Європи і велика честь хоча б взяти у ньому участь!

А побачивши своїх конкурентів з’явилась надія хоча б на призові місця. Я готувався інтенсивно. Тренування кожного дня тривали не менше ніж дві години.

Цього разу старався більше попрацювати над ногами,а саме нижньою частиною – литками!

Своєю формою задоволений, хоча завжди здається, що міг би підготуватись і краще))) Мій тренер Павло Зінько також підтримував мене, і завдяки йому я зрозумів, що навіть один день вибитись із колії, може призвести до поганих наслідків не на користь мені. Тому забув про все і просто думав про перемогу!

Останні дні давались з особливою важкістю – виснаженість і роздратованість – це не те слово. Я просто рахував години і хвилини до загрузки, щоб хоча б рису поїсти))) Але зміг і дочекався)

Зараз я в дорозі до омріяної сцени і змагань. А яким буде фінал скоро дізнаємось…

Сергій Карпа для www.kulturizm.info