Головна НОВИНИ Бодибілдер Роман Ющенко «порве» категорію до 70 кг?

Бодибілдер Роман Ющенко «порве» категорію до 70 кг?

Бодибілдер Роман Ющенко із Києва очевидно, вразить цієї осені своєю формою. Цей 26-річний культурист із Києва виступатиме на всеукраїнських змаганнях з дня на день. А фото, які він виклав у соцмережі вражають: атлет досяг неабиякого прогресу! Оце так новачок!Тож www.kulturizm.info детальніше розпитав Романа про його підготовку та її перебіг.

Роман, у якій категорії плануєте виступати?

Раніше виступав у категорії бодібілдинг до 70 кг. Зараз вже важкувато втискатися в цю вагу, бо непогано набрав у міжсезонні. Так що планую тепер пробувати свої сили в категорії до 75 кг.

На яких саме змаганнях вас зможемо побачити?

Виступаю під егідою IFBB. У найближчих планах поїздка до Харкова на Кубок України. Поки це головна мета, а далі буде видно.

Яка зараз у вас вага?

На сьогоднішній день важу 78 кг (1 жовтня, – ред.). Серйозну підготовку почав за 3 місяці до турніру. А взагалі тренуюся завжди на повну силу і намагаюся завжди тримати себе у формі.

 Як відбувається перебіг підготовки?

Поки все йде за планом. Дотримуюся суворої дієти, підраховуючи кількість білків, жирів і вуглеводів. Тренуюся 6 разів на тиждень. Я переконаний в тому, що для досягнення серйозних результатів у спорті найважливіше це дисципліна, відповідальність, цілеспрямованість і впевненість у своїх силах.

Чи плануєте якісь експерименти під час підготовки?

Підготовка відрізняється кардинально. І в плані дієти , і в плані тренінгу. Цього разу я почав «сушку» набагато раніше, у зв’язку з цим немає необхідності різко обмежувати себе в харчуванні. Все проходить дуже плавно.

У плані тренінгу теж вніс певні корективи . До цього я завжди тренувався в силовому режимі. Як у міжсезоння так і в період підготовки. Тепер же я вирішив випробувати на собі так званий «пампінговий» тренінг . Використовую не великі ваги, виконую більша кількість підходів і повторень , при цьому відпочинок між підходами у вправах не більше 1 хвилини.

Які були зроблені висновки з попередньої підготовки та виступів?

Певні висновки були зроблені. Тепер я краще вивчив свій організм і думаю, що цього разу мені вдасться досягти більш якісної мускулатури і кращого рельєфу.

 Кого у своїй категорії вважаєте найпотужнішими суперниками?

Складно відповісти. Виступати я почав тільки  цього року і тому просто не зустрічався з багатьма хлопцями, які лідирують у моїй ваговій категорії. А взагалі я не особливо замислююся над цим. Моє головне завдання зробити таку форму, що б мені просто не було рівних.

Підготував Антон Павленко, kulturzm.info