Головна НОВИНИ Бодібілдер Роман Ющенко про підготовку до сезону осені 2015

Бодібілдер Роман Ющенко про підготовку до сезону осені 2015

Культурист з Києва Роман Ющенко готується до чергового змагального сезону. Атлет планує виступити на Чемпіонаті Світу IFBB.

roman iuchrnko

«Зараз починається найважчий етап моєї підготовки. Часу до осінніх турнірів залишається мало, а працювати ще є над чим, тому кількість вуглеводів в раціоні опускається до мінімуму, відповідно сил з кожним днем ​​все менше, а тренуватися все складніше», – розповів KULTURIZM.INFO Роман Ющенко.

За словами спортсмена, у дієту і тренувальної процес особливих змін він не вносив. На думку Романа, підготовка до чемпіонату Світу не найкращий час для експериментів.

«Але налаштований дуже рішуче. Вдало виступити на Чемпіонаті Світу – це вже для мене принципово важливо. Це єдиний турнір в моїй кар’єрі, на якому я залишився без медалі. Сподіваюся, друга спроба буде набагато успішніша», – ділиться спортсмен.

Зараз культурист важить 83 кг. Планує стартувати на Кубку Києва в категорії «до 80 кг». А вже на Чемпіонаті України спробує себе у категорії «75 кг». Ще більше доведеться «втискатися», на головному турнірі сезону – Чемпіонаті Світу, де завдання стоятиме потрапити у категорію «70 кг».

«Я зараз перебуваю в дуже хорошому психологічному стані, у мене тепер є додаткова підтримка в особі моє коханої дівчини, – каже Роман. – А так само допомогу з боку компанії Атомікс, яка забезпечує мене всіма необхідними для підготовки спортивними добавками».