Головна НОВИНИ Бодибілдер Павло Федоров: Моя сім’я – моя головна мотивація!

Бодибілдер Павло Федоров: Моя сім’я – моя головна мотивація!

2236

Часто  фото цього здорованя можна побачити в соціальних мережах на фейкових сторінках різних «бариг» і в різних спортивних групах. KULTURIZM.INFO взяв у цього атлета інтерв’ю. Звати його Павло Федоров, який розповів як прийшов у цей спорт, а також деякі факти про себе і свою спортивну біографію.

pavlo fodorov 02Привіт, Павле! Як вперше потрапив у тренажерний зал? Яка була мотивація на той момент?

Прийшов  в тренажерний зал, практично відразу, як отримав травму, вірніше не одну. До цього займався самбо і виступав на Чемпіонатах Росії. Після того як отримав звання майстра спорту не залікував ще старі травми, але вже рвався в бій,  як наслідок надрив зв’язок.

Після цього не довго роздумував і почав ходити з одним другом в ПТУ-8, де розташовувався  звичайний тренажерний зал.

Це був перший зал, де я здобув свій перший досвід роботи з залізом.  Обладнання було, скажімо так, на «3» з натяжкою, але вільної ваги вистачало, тож займалися ми з шаленою мотивацією.

Памятаю, як випивали з другом по 1,5-2 л йогурту після тренування) В зал прийшов, коли мені 20 років. Мотивацією були величезні хлопці на плакаті, як мені здавалися нереальних розмірів. Ми дивилися на них і мали на меті наблизиться хоч на 1 см до цього))

Тренування в «натураху». Який був ваш максимальний прогрес в силових показниках до використання «вітамінів»?

Я тренувався без «вітамінів» до 24 років, і в армії навіть брав участь у Чемпіонаті Північного флоту з жиму лежачи. Тоді я зміг вижати 150 кг при власній вазі 89 кг. На тих змаганнях я на жаль нічого не здобув. Там хлопці були «заряджені» по повній, якщо ви зрозуміли про що я.  Також там я ще більше посилив свою стару травму коліна, оскільки належного лікування у мене не було.

Мої силові в «натурашку» були такі: жим лежачи 150 кг, станова 200 кг, присяд 180 кг.

pavlo fodorov 01Коли зрозуміли, що хочете виступати на змаганнях?

Навіть про це не думав. Протягом усього довго часу  працював над тим, щоб покращити свої пропорції. Поки не почала проявлятися форма більш-менш придатна для виступу. Відтоді моя мотивація стала ще сильнішою,  дай Бог, щоб все пройшло гладко)

Розкажіть  про свою сім’ю. Як вони сприймають ваше хобі? Як пояснюватимеш своїй дитині, що його тато в 2 рази більше інших батьків?)

Моя сім’я для мене і є мотивацією! Це важливий момент, коли в тебе вірять твої улюблені й дорогі тобі люди. Я думаю “молодший” зараз більше вірить у молочного Бога))  Дуже люблю свого сина, і хочу ще 2 хлопчиків і дівчинку, якщо домовимося з дружиною))

Діти – це радість, нові емоції, яких так бракує в звичайному житті! Ти все заново переживаєш разом з ними, і це дає нові сили для нових перемог у житті.

Але “молодшому” зараз важко поки щось пояснити, тому що у нього поки своя мандаринська мова, але ми один одного розуміємо, я намагаюся зрозуміти його, а він мене. Подумаю як пояснити моєму синові цей момент, це хороше запитання для роздумів!

pavlo fodorov 03Опишіть ваші тренування. Тренуєтесь самі чи з тренером?

Здебільшого вони інтуїтивні, але я завжди починаю свій сет з відстаючих груп м’язів, кожне тренування завжди різне і шокуюче.  Можу зробити або силове, або інтенсивне тренування – все залежить від настрою. Тренуюся без тренера.

Використовуєте періодизацію?

Так, використовую в період відпочинку. Тиждень легке тренування,  а інший тиждень – важке. Іноді роблю кругове тренування.

Ваше ставлення до статодинаміки?

Моє ставлення позитивне, іноді вдаюся до цього методу.

Ви робите ПКТ(повноцінно злазите з фарми)? Чи робите «міст»?

Так , ПКТ я роблю завжди – це для мене як ТО. Я машина біологічного змісту і всі мої механізми:  мій двигун і фільтри (печінку і нирки) потребують діагностики.  В тому числі аналіз гормонів і крові теж обовязковий!

Мости я не роблю, в мене був досвід, але скажімо, так це потрібно робити для того, щоб бути у формі. А це більш необхідно для PRO-атлетів, тому що вони після змагань вони ідуть в промто тури (виставки, семінари) і їм потрібно бути у формі. Але при цьому організм не відпочиває.

Які ваші максимальні силові показники в базових для вас вправах?

Вони виглядають такими:  жим лежачи 240 кг на 4 повтори, станова 320 кг на 3 повтори, присяд  200 кг.

pavlo fodorov 04Які цілі в спорті ви ставите для себе найближчим часом? Коли можна буде побачити вашу форму на змаганнях?

Мета № 1 – це виступити на змаганнях з бодібілдингу з цікавою довільною програмою і хорошою формою насувні наступного року. Тож чекайте.

Які у вас зараз антропометричні параметри?

–  Ріст 188 см, вага 125кг (на відпочинку), груди 144 см,  біцепс 56 см, ноги 78 см, плечі 157 см, талія 90 см.

Ким ви працюєте?

Секрет))) Але не тренером.

Наскільки, на вашу думку, важлива роль генетики для успіху в бодібілдингу?

Роль генетики саме в бодібілдингу дуже важлива. Ти повинен бути генетичним монстром, щоб виділятися навіть на тлі виступаючих спортсменів. Прикладів дуже багато… Всі  Олімпійці генетично обдаровані атлети, і зауважте: їх десяток на всій планеті! Тож роль генетики відіграє визначальну роль в цьому спорті.

Розмовляв Богдан Котик, KULTURIZM.INFO