Головна НОВИНИ Бодибілдер Олег Кривий: «Якщо готуєшся до змагань, то треба показати все, на...

Бодибілдер Олег Кривий: «Якщо готуєшся до змагань, то треба показати все, на що ти здатен»

Про цього спортсмена з Тернополя ми чули ще до його появи на Кубку України з бодібілдингу у Львові. Але ніхто й подумати не міг, що дебют Олега Кривого буде настільки феєричним. Цей богатир виступив у категорії «до 85 кг» та впевнено залишив позаду своїх суперників, вразивши суддів та глядачів блискучою формою.

Редакція KULTURIZM.INFО без вагань вважає Олега Кривого відкриттям року серед українських культуристів. Тож ми вирішили дізнатися про цього атлета трохи більше. Наша розмова відбулася за кілька днів до того, як Олег отримав звання майстра спорту з бодибілдингу.

oleg kryvyj 02oleg kryvyj 03

Олег, після перемоги ти відчув підвищену увагу до себе з боку спортивної спільноти?

У мене своє вузьке коло спілкування – це в основному друзі, з якими разом займаюся спортом. Немає такого, щоб я сам себе десь рекламував чи показово поводився. Я абсолютно проста людина, для мене важливий лише власний результат і абсолютно не цікавить, що про мене думають та говорять інші.

На змаганнях у Львові ти виглядав явно не як новачок  у силовому спорті. Чому вийшов на сцену тільки тепер?

Раніше я виступав на змаганнях з пауерліфтингу. Тому весняні змагання були не першими у моєму житті. Щоправда цей турнір був найсерйознішим з-поміж всіх інших. Довелося дещо змінювати свою підготовку до змагань. Якщо у пауерліфтингу принцип: чим більше їси – тим більше сили, то у культуризмі на «сушці» все навпаки.

Доводиться частіше та важче переступати через себе та більше займатися самоконтролем. І, знаєте, це дуже хороша перевірка самого себе на міцність. А безпосередньо змагання – це показник результату і пройденого шляху.

Присідання: 300 кг х 2

Жим 200 кг

Станова  300 кг

Попри великий власний досвід в процесі підготовки консультувався з кимось?

Так, готуватися до змагань допомагав Андрій Кухарчук. Цей відомий бодибілдер зі Львова перед турніром  мене відразу настроював на те, що на Кубку України все може бути, адже я вперше виходжу на сцену, мене ще ніхто не знає і взагалі невідомо, хто буде моїми конкурентами.

Тому їхав до Львова з таким настроєм, що мені важливо показати свою форму, а питання місця яке посяду було на другому плані. Більше того, я й не дуже цікавився українськими культуристами і уявлення не мав, хто може бути моїми суперниками. Тому морально був готовий до різних результатів суддів, хоча, звісно ж хотілося здобути перемогу.

Зрештою, я знаю, що на цьому спорті нічого не зароблю. Це все для себе, доказати собі, що можу чогось досягти, що можу пройти різні випробовування в процесі підготовки. Це  перевірка своєї сили волі.  Якщо готуєшся до змагань, то треба показати все, на що ти здатен.

oleg kryvyj 01oleg kryvyj 04

Розкажи як взагалі потрапив у зал?

Тренуватися почав ще юнаком. Коли вчився в інституті, товариш запропонував позайматися у новому залі. Мені тоді було 17-ть років і я важив 54 кг… самі розумієте, яким був худим юнаком! Там зустрів свого теперішнього друга, який вражав своєю формою. Вже тоді для себе зрозумів, що у тому залі я надовго, бо хочу так само виглядати. З того часу тренуюся вже дев’ять років.

А коли був пауерліфтинг?

Пауерліфтингом почав займатися будучи студентом. Чому ним? Просто на Тернопільщині з-поміж усіх силових видів спорту він розвинутий найкраще і відбувається багато змагань. Я на багато з них також їздив, у мене вдома багато різних медалей.

І що змусило залишити цей спорт?

А якось після змагань у міжсезонні з товаришем пішли у зал і з ним кілька разів потренувався не за пауерліфтерськими методиками, а як культуристи. Знаєте, мені сподобалося і вирішив підготуватися на весняні змагання з бодібілдингу. І це все було спонтанно! В мене раніше і в планах такого не було!

Щоб виступити на змаганнях треба було представляти якусь область. Оскільки на Тернопільщині представництва IFBB немає, то я звернувся до Львівської федерації. Там виявилися хороші та адекватні люди, які домопогли зі всім, що треба було.

oleg kryvyj 05oleg kryvyj 06

На змаганнях у Львові тебе приїхав підтримати відомий армрестлер, твій земляк Андрій Пушкар. Які у вас стосунки?

З Андрієм Пушкарем ми познайомилися так: якось поспорив з товаришем, що через місяць «покладу його на руку».  І пішов тренуватися до Пушкаря. Це було ще до пауерліфтингу.  Два роки я займався армреслінгом та зрештою зрозумів, що це не мій вид спорту. Хоча товариша на руку я тоді таки переміг.

Зараз для мене Андрій Пушкар хороший друг, з яким я знайомий вже шість років. Він добрий товариш, який завжди мене підтримував у різних ситуаціях. Так як він приїхав за мене вболівати у Львові, так і я їздив з ним у Москву на турнір А1.