Головна НОВИНИ Бодибілдер Максим Троян: «У 16-ть я набрав о 90 кг м’язів!»

Бодибілдер Максим Троян: «У 16-ть я набрав о 90 кг м’язів!»

4029

Не так давно фото цього 16-річного культуриста облетіло всі великі фітнес спільноти:  на ньому накачаний школяр, який сидить на випускному і вражає своєю формою. А поруч жартівливий підпис: «Хтось завершує перший курс, а хтось третій», маючи на увазі натяк на прийом стероїдів.

max trojan 1

Так от, хлопець цей цілком реальний персонаж – Максим Троян родом із Новосибірська. Він  вчиться у школі і готується до змагань з бодібілдингу. Ще б пак: маючи таке тіло, гріх його не показувати. Тож KULTURIZM.INFO вирішив з цим атлетом познайомитися ближче.

Максим, це фото стало легендарним і, мабуть, мало хто з користувачів соцмереж його за останній час не бачив. Яка його історія?

Це фото було зроблене у травні, коли я був у 9-му класі. Нас тоді сфотографував мій батько. А потім я сам виклав цю світлину в один з пабліків, бо мені здалося, що воно доволі вдале. Та й стрічка з написом «Випускник» не мала б викликати сумніви щодо моєї форми та юного віку.

max trojan 2

Я сам зробив це фото таким відомим, пропонуючи його опублікувати різним соціальним спільнотам. Але навіть не міг уявити, що в результаті з’явиться стільки різних мемів.

Коли і чому ти почав тренуватися?

Я мотивувався фільмом «Незаперечний-3». Щоправда тоді не планував качатися, а хотів займатися боротьбою та рукопашним боєм. Проте водночас почав ще й тренуватися у залі. І за певний час зрозумів, що займатися культуризмом у мене виходить краще. Тоді вирішив закінчити з рукопашним боєм і поринув у бодібілдинг.

max trojan 3

А коли зрозумів, що хочеш виступити на змаганнях?

Все почалося тоді, коли мій друг запропонував спробувати якісь «вітаміни». В результаті товариш набрав небагато на відміну від мене. З першого курсу метану я набрав 7 кг і вирішив не зупинятися. З другого курсу набрав вже 9 кг! Хоча і перший, і другий курс був однаковий. І тоді глянувши на себе в дзеркало я зрозумів, що міг би і виступати.

Поїхав на одні змагання подивитися як це все відбувається, побачив, що ніби то нічого складного немає. Більше того, зустрів деяких атлетів із значно гіршою формою ніж у мене. Тоді і вирішив почати підготовку до змагань. Також хотілося щоб те, чим займаюся приносило якийсь прибуток.

І що, є він з’явився?

Ні (сміється, – ред.) Єдине, що я поки що здобув – це славу. Також розписую людям програми тренувань, харчування. Повноцінною роботою це називати не можна – це пасивний заробіток. Але вважаю, що це також непогано.

max trojan 4

Давай підсумуємо: розкажи про свої спортивні досягнення. Тобто ти виступив лише один раз і було це минулого року?

Так. Цей єдиний раз я вийшов у категорії «юнаки» та посів третє місце. Мені тоді було 16-ть. Вище місце посісти не вдалося, бо золото і срібло здобули старші за мене хлопці.

Для чого тобі бодібілдинг?

Мені це просто приносить задоволення. Коли дивлюся на фото відомих культуристів, то хочу бути такими як вони!

Де є межа до якої ти готовий йти набираючи масу?

Такої межі немає. Скажімо, коли дивлюся на учасників таких світових турнірів як «Містер Олімпія», розумію, що хочу стояти з ними на одній сцені. Для цього я готовий на все і зроблю все можливе, щоб витиснути з себе всі ресурси.

max trojan 8

Чи є бодібілдер, якого вважаєш зразком для себе?

Зараз мені дуже подобається Олександр Кодзоєв. Імпонує навіть не так його форма, як чемпіонські якості. Незважаючи на порвані груди і криву спину, він показує своє тіло з найкращої сторони та посідає доволі високі місця. Мені це подобається: він має ту риси, якими володіють чемпіони.

Станова тяга: ніколи не робив

Присідання: 160*10 (максимум)

Жим лежачи: 175*1

Давай ще поговоримо про тебе. Нашим читачам буде цікаво дізнатися де ти вчишся, де із ким живеш і взагалі чим займається.

Раніше заробляв гроші розписуючи програми тренувань та раціону. Також працював на фірмі свого дядька. Але через кризу там все стало погано, тож тепер заробляю гроші консультаціями.

Зараз вчуся у 10-му класі. Я не відмінник, але і не пасу задніх: за п’ятибальною шкалою маю в середньому оцінки «4» і «5».

Живу разом з батьками, а тренуюся у старому підвальному тренажерному залі. У нас в місті є один модний фітнес центр, але я там був лише один раз. У моєму залі дуже обмежений інвентар, але його поки достатньо, щоб прогресувати.

До речі, як батьки ставляться до твого способу життя? Бувають на цьому ґрунті конфлікти?

Непорозуміння зникли після того, коли я почав виступати на змаганнях. Вони тоді почали мною пишатися і навіть виділяють гроші на те, що потрібно.

max trojan 10

Знаю, що маєш кохану. Відчуваєш її підтримку?

У мене є краща подруга, з якою я знайомий років з 13. Вона мене знає з тих пір, коли в мене не було ні м’язів, ні популярності, вона завжди підтримувала мене в тому, чим я займаюся і вони щаслива, коли я виступаю і йду до своєї мрії.

Вона чудовий мотиватор…

Так! На масі вона мене дуже жорстко відгодовувала і я набрав 90 кг!

Які твої спортивні плани на два-три роки вперед?

Дуже важко щось говорити, тому що буває, що заплануєш то півроку, а потім все змінюється. Зараз вирішив найближчим часом не виступати, набрати масу в ногах і грудях. Якщо встигну, то сподіваюся, що виступлю цієї осені.

Максим, крім бодібілдингу у тебе є інші хобі?

Я люблю малювати. Роблю це виключно для себе. Якось спробував малювати на замовлення, але нічого не виходить. Вдалими виходять тільки ті роботи, які мені дійсно подобаються те, заради чого я готовий сидіти 6:00 і ретельно вимальовувати. В основному люблю малювати портрети, а ось пейзажі не надто.

Підготував Антон Павленко, KULTURIZM.INFO