Головна НОВИНИ Бодибілдер Дмитро Трикоз оговтується після травми

Бодибілдер Дмитро Трикоз оговтується після травми

Минулий рік для харківського культуриста Дмитра Трикоза був непростим. 2013-й приніс не тільки досягнення в спорті, але виявився важким психологічно.

Навесні Дмитро під час тренування отримав важку травму. В результаті у нього повністю відірвався лівий грудний м’яз, ліва дельта і правий трицепс. Лікарі не могли повірити, що таке можливе…

Торік  він втратив обох своїх батьків. Хтось скаже, що навряд чи можна знайти спортсмена, кар’єра якого б не обійшлася без травм і буде правий. Але не в кожного вистачить сили волі повернутися назад у змагальний спорт.

Багато друзів і знайомі не вірили в те, що Дмитро зможе виступати, але завдяки лікарям, які вдало провели операцію, і величезне бажання довести всім і самому собі, що на цьому його кар’єра не закінчилася, через пів року після травми він зміг вийти на сцену.

Чемпіонат України та змагальна атмосфера допомогли йому знайти ще більші сили і впевненості в собі. Так, багато посміхнулися, коли побачили Дмитра в шортах, але це зайвий раз доводить, що він спортсмен з великої літери і не збирається опускати руки. Не дивлячись на труднощі, він не збирається йти з бодібілдингу і ми його ще побачимо в якості учасника змагань.

Нагадаємо, Дмитро Трикоз нещодавно повернувся у змагальний бодібілдинг після 19 річної перерви. Його рішення виявилося достатньо успішним. Він зміг стати чемпіоном Харкова в категорії «класичний бодібілдинг», бронзовим призером Кубка України, бронзовим призером у парах на Чемпіонаті України і неодноразовим призером та фіналістом кубків і чемпіонатів міст України.

Наталія Трикоз для KULTURIZM.INFO

Фото: з сімейного архіву