Головна НОВИНИ Бодибілдер Адам Козира: Якісна інформація про тренінг має свою ціну!

Бодибілдер Адам Козира: Якісна інформація про тренінг має свою ціну!

Ось люди дивні. Пишуть мені часто: “Розпиши мені тренувальну програму”. Або дієту. Або і те й інше. “Тобі ж це нікчемна справа”. Допоможи, мовляв, стражденним. Хлопців, я то допоможу чим зможу. І завжди дам слушну пораду.

Ті, хто у мене займаються – підтвердять. Ніколи не промовчу, якщо побачу, що людина в залі робить щось неправильно. Або просто звернеться за порадою. Але робота такого обсягу вимагає витрат – як зусиль, так і часу. Причому останнє для мене – виключно цінне.

adam kozyra

Зрозумійте – дешевого сиру не буває. Навіть за той, що в мишоловці платять ціною життя. В інтернеті повно програм і дієт. А індивідуальна розробка таких речей – це застосування знань і досвіду того, до кого ви звертаєтеся. А ці знання і досвід спортсмени напрацьовують роками, набиваючи собі гулі, наступаючи на граблі, травмуючись, перелопачуючи тонни літератури і спілкуючись зі своїми колегами по цеху.

Якісна інформація має свою ціну. Ви ж не прийдете до хорошого юриста зі словами “Друже, допоможи мені вирішити ситуацію з ДТП (розділом майна і тд). Але тільки так, щоб я залишився у виграші! А я тобі спасибі скажу! Чесне слово! Ти ж профі своєї справи!”. Думаю, в кращому випадку на вас подивляться, як на трохи неадекватного.

Ось і в нашій ситуації абсолютно те ж саме. Більше того, ми – спортсмени, дуже лояльні до новачків і завжди допоможемо, чим зможемо, бо самі такими були. І кращі з нас ніколи про це не забувають. Тим не менш, не варто через це сідати на голову. Хочете дешево і сердито – у нашій справі є й такі “фахівці”. Тільки не варто потім відговорюватися фразами “так я б міг до професіонала дійти, от тільки травми не дозволили”.

Пам’ятайте про одне – якщо власна лінь настільки велика, що в світі сучасних технологій і вседоступності інформації по одному кліку, а також жадібності заощадити на шматку торта і пляшці пива ви не хочете скористатися професійною консультацією, нема чого на нас скидати все корені ваших проблем. Той, кому своє здоров’я дійсно важливе, завжди знайде можливість. Сподіваюся на підтримку своїх професійних колег.

Автор: Адам Козира (на фото)