Головна Інтерв'ю Бодібілдер Євген Гаспаров – абсолютний чемпіон серед юніорів на Кубку Харкова 2011

Бодібілдер Євген Гаспаров – абсолютний чемпіон серед юніорів на Кубку Харкова 2011

27 квітня 2011 у Харкові відбувся Кубок Харкова з бодібілдінгу, фітнесу і бодіфітнесу.

На змагання прихало приблизно сорок бодібілдерів зі всієї України. Володимир Подоляка з Харкова став переможцем у змаганнях з класичного бодібілдінгу. А серед юніорів перше місце здобув дебютант Євген Гаспаров з Маріуполя. Про підготовку до змагань, чемпіонат та конкурентів Євген розповів у ексклюзивному інтерв’ю молодого бодібілдера www.kulturizm.info.

– Я переміг на Чемпіонаті Харкова в абсолютній категорії серед юніорів, і посів друге місце серед чоловіків бодібілдерів 80кг, – розповідає Євген Гаспаров. – У категорії юніори брало участь всього 5 осіб, в категорії чоловіки 80 кг брало участь 12 бодібілерів.

«Підготовка до Чемпіонату Харкова не була настільки складною і суворою. Основна ціль була і є – Кубок України, який відбудеться з 6 -9 травня в Алчевську. Найважчою для мене була дієта (вона була вже дуже одноманітною і складалася всього з 3-х продуктів », – каже Євген.

– У тебе було багато конкурентів? Хто саме?

Євген Гаспаров на весняному Кубку Харкова з бодібілдингу 2011

– Конкурентів в категорії юніори у мене не було взагалі, перемога була легкою, і це

було всім очевидно. А от у категорії чоловіків головним кокурентом став атлет під номером 25, якому я і поступився 1-им  місцем в цій категорії ,і зайняв друге.

– Ти сподівався на перемогу?

– Це мій перший виступ і перший мій досвід, коли  ти на сцені чуєш крики і верески глядачів від захоплення. Це напевно саме те, чого прагнув і мучив себе. Коли тобі вручають медаль під гучні оваціі, розумієш що все це того вартувало.  На мій погляд і думку мого тренера Віктора Настаева, я дебютував дуже добре.

– Хто тебе підтримував на змаганнях?

– При підготовці мене підтримували всі мої друзі і колеги по роботі, за що я їм дуже вдячний. Це Сергій Деллалов, Сергій Ларіонов, Наталія Брагіна, яка ставила мені довільну програму. Всі ці люди – тренери нашого спорт клубу.

Величезну вдячність хочу висловити моєму тренеру Віктору Настаеву і другу Олексію Остапченку, який мене гримував,  допомагав і підтримував під час всіх змаганнь.

– Твої плани на майбутнє?

– Плани на майбутнє – досягти найкращої форми в категорії до 80-85 кг, і перемогти на  Чемпіонаті України в жовтні.

Розмовляв Антон Павленко, www.kulturizm.info

_____________________________

читайте також:

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»

Руслан Фурсов: «В тренажений зал ходить навіть моя мама»

Антон Хозяйкін: «До занять бодібілдінгом мене спонукала нова стречева футболка»