Головна НОВИНИ Бодібілдер В’ячеслав Федоренко: Раніше я більш фанатично ставився до культуризму

Бодібілдер В’ячеслав Федоренко: Раніше я більш фанатично ставився до культуризму

Культурист В’ячеслав Федоренко з Вінниці активно готується до весняних змагань та випустив промо-ролик до цього змагального сезону. У ньому розповів про те, чому раніше перестав виступати та деталі підготовки 2016.

В’ячеслав  тренується з 19-ти років. Але після виступу на Чемпіонаті світу IFBB у 2014-му відпочивав майже рік і фактично не займався. Хлопець розповідає: це могло бути одне-два тренування на тиждень, а влітку ще менше.

«Раніше я більш фанатично ставився до бодібілдингу. Відколи з’явилася сім’я та дочка, пріоритети та цінності змінилися, культуризм перестав бути на першому місці. Зараз це лише хобі і улюблена справа», – каже В’ячеслав.

Також В’ячеслав Федоренко розповів, що не любив тренувати ноги через проблеми з колінами. Однак тепер довелося навантажити базовими вправами, бо без цієї групи м’язів на сцену можна не виходити.

«Взагалі тренуюся зараз трошки інакше, ніж раніше.  При підготовці до останніх змагань я чергував важкі та легкі заняття (по два тижні), то зараз не опускаються нижче 10-12 повторів. Тобто у мене зараз немає силових тренувань, натомість більш «пампові» до відмови», – розповів спортсмен.