Головна НОВИНИ Бодібілдер Степан Степаненко готується виступити на весняних змаганнях

Бодібілдер Степан Степаненко готується виступити на весняних змаганнях

На весняних змаганнях від федерації IFBB готується виступити молодий культурист із Запоріжжя Степан Степаненко. Цей 20-річний спортсмен вражатиме своїми габаритами і цього разу.

stepan stepanenko 2016-03

Спочатку Степан планує вийти на сцену на місцевих змаганнях у Запоріжжі, потім на Кубку Києва і розраховує потрапити на Кубок України у Чернівцях. Очікувані категорії: “юніори +80 кг”, а ще, ймовірно, чоловіча категорія “+95 кг”.

“Я виступаю кожного року. Це буде мій четвертий сезон. Особливих відмінностей в раціоні у підготовці цього разу не було. Головні зміни відбулися у тренуваннях: якщо раніше вони були багатоповторні та інтенсивні, то зараз – силовий режим і високий об’єм навантаження”, – розповів Степан Степаненко KULTURIZM.INFO.

Своїм найбільшим суперником вважає ровесника з Києва Святослава Федорича.

“Зараз мені допомагає в підготовці дуже досвідчений спортсмен з великим стажем тренувань і виступів, тренер чемпіонів Павло Пронтенко. Чому саме він? На це може відповісти його досягнення і форма його підопічних”, – каже юніор.

Нагадаємо, у 2014-му року на Кубку України IFBB у Львові Степан Степаненко здобув “срібло” у юніорській категорії “+ 80 кг”.