Головна НОВИНИ Бодібілдер помер від раку печінки у погоні за калорійністю їжі

Бодібілдер помер від раку печінки у погоні за калорійністю їжі

Це трагічна історія чоловіка, який був одержимий культом сильного тіла і через це помер. Йдеться про такого собі 39-річного Діна Вормбі, який залишив цей світ у липні минулого року після 5,5 років боротьби з хворобою.

ida

Відчайдуха тренувався упродовж 20 років. Він зізнався, що приймав стероїди, щоб швидше наблизитися до мрії мати накачане тіло. Згодом спортсмен відмовився від допоміжних препаратів, але для збереження ваги, збільшив раціон харчування і став вживати енергетики.

Чоловік з Рочдейла будучи одержимим набором маси  дотримувався 10000 калорійної дієти, яка складалася з бургерів, піци і сендвічів з беконом. Це все він запивав 8 банками енергетичних напоїв. На піку кар’єри культуриста його вага сягала 127 кг.

У 2010 році у Діна виявили рак печінки. Майже п’ять років він лікувався, але, врешті-решт розчарувався в медичних процедурах і довірився народним засобам. Це не допомогло, пухлина сильно збільшилася і хвороба прогресувала дуже швидкими темпами, забравши його життя.

Дівчина бодібілдера Шалот Рігбі і він сам розповідали про свою боротьбу з раком на сторінці в Facebook під назвою «Dean’s Journey», за якою стежило близько 17000 передплатників.

Джерело: eurolab.ua