Головна Атлети Бодібілдер Петро Прілозний : У 2013-му я вас здивую!

Бодібілдер Петро Прілозний : У 2013-му я вас здивую!

Petr Prielozny (Петро Прілозний) народився 20 лютого 1987 року. За національністю цей юнак бідібілдер – чех, зараз живе у США в Ню Йорку, де працює тренером з культуризму. Його лозунг:  «Ніколи не здавайся!». Його фото і відео тренувань є на сотнях сайтів силових видів спорту, що свідчить про його статус у модельному світі.

Свої перші заняття Petr Prielozny з бодібілдингу розпочав у 14 років.  Почав виступати на змаганнях з 2004-ого року з середніми результатами і з кожним роком удосконалювався. У 2009-му переміг на кількох американських бодібілдинг шоу – це був його найкращий рік. Тепер готується до змагань у 2013-му році, до якого обіцяє значно покращити свою форму.

«Моя система тренувань змінюється відповідно до моєї підготовки. У міжсезоння я тренуюся 4-5 разів на тиждень – з важкою вагою виконую виключно базові вправи. А в період  підготовки змагань з бодібілдингу моя програма тренувань змінюється і тренуюся тричі на день сім днів на тиждень. Зазвичай я додаю одну – дві  додаткові вправи. Завжди до тренувань і після тренувань я роблю розтяжку», – розповідає бодібілдер.

-Харчування є вадливим моментом у житті культуристів, – зазначає атлет. –  Мені потрібно багато калорій. Впродовж дня  спалюю 3,500 – 4,000 калорій. Зазвичай  харчуюся вісім разів на день. Щодо спортивних додатків, то я також вживаю протеїни, амінокислоти та жироспалювачі.

Більше фото  позування цього молодого бодібілдера дивіться на нашому офіційному блозі. Відео в розділі “Мультимедія”.