Головна НОВИНИ Бодібілдер Олег Кривий знявся у новому кліпі «Тартака»

Бодібілдер Олег Кривий знявся у новому кліпі «Тартака»

102

Відомий бодібілдер з Тернополя Олег Кривий став одним із героїв нового кліпу групи «Тартак», знятого на пісню «Людинаміт». Вона присвячена людській незламності і увійде до наступного альбому команди.

У відео знялося ще інших 12 спортсменів з різних видів спорту: лідер руху Street workout Денис Мінін, боксери Дмитро Мітрофанов і Данило Жасан, дзюдоїсти Віктор Єрохов та Іван Сеньков. Також руко-борець Андрій Пушкар, фрі-файтери Ігор Слюсарчук, Микола Гринчук, Едуард Богачук, Анатолій Стеліга та Володимир Кучма. А ще Петро Кекіш.

Відеокліп відзняв сам лідер Тартака Олександр Положинський, і ось що про нього каже: “Я би не називав його відеокліпом. Це, швидше, напів документальний музичний міні-фільм, в якому я зняв себе, як того, хто часто пише й наспівує пісні в найнесподіваніших місцях, та людей, які своєю цілеспрямованою роботою й досягненнями викликають захоплення і повагу інших. До декого з цих хлопців я заїжджав просто на тренування, хтось організовував своє тренування спеціально для зйомки, але всім я однаково щиро вдячний – і за те, що пішли назустріч моєму проханню знятися для цього відео, і за те, що надихаєте мене та інших людей».

Нагадаємо, раніше у кліпі Тараса Гаврика на пісню «Львів. Я люблю ТБ» відзнявся інший культурист зі Львова Андрій Кухарчук.