Головна Атлети Бодібілдер Іван Гаврилов: хочу перейти у елітну категорію атлетів “важковаговиків”

Бодібілдер Іван Гаврилов: хочу перейти у елітну категорію атлетів “важковаговиків”

2663

29-річний культурист Іван Гаврилов із Запоріжжя цікавий тим, що він реально прогресує кожного змагального сезону. При цьому, збільшуючись у об’ємах, його тіло не втрачає естетики. На сцені він ефектний, впевнений і має позитивний вигляд. Іван підготувався до змагань і цього сезону, а KULTURIZM.INFO розпитав його про особливості цієї підготовки.

Іван, у яку категорію готуєшся?

Це буде категорія “до 90 кг” – та ж сама, що й навесні цього року. До речі, у минулому році я був менший і легший: тоді виступав у категорії “85 кг. Намагаюся прогресувати в обсягах і стати одним із важковаговиків. Чим “вища” категорія, тим більше м’яса. А чим більше м’яса – тим крутіше! Для мене така форма – це означає стати одним із елітних культуристів.

У тебе справді відбувся суттєвий прогрес за останній час…

Так. Зараз прогрес більш яскраво виражений. І сталося це за коротший період, аніж ніж будь-коли раніше. Також помітно покращилася якість м’язів.

Зріст – 170 см

Вага у міжсезоння – 105-110 кг

Стаж тренувань – 10 років

Як саме ти змінив тренінг?

Коригування вніс незначні. Я завжди працюю над пропорціями, адже у культуризмі це основа. Бодібілдинг – це величезні ноги і величезні плечі!

Суттєвих змін зазнали тренування дельт:  “бомбив” їх як ніколи раніше. Тренував груди разом із передніми дельтами (3-4 вправи, хоча раніше була лише одна). Під час тренування спини також тренував задні дельти (4 вправи на задню частину). І окремий день складався з 10 вправ на плечі, хоча раніше було 8. Такий метод дав свої плоди.

А як щодо раціону?

Оскільки тренування стали більш тривалими і об’ємними, довелося збільшувати калорійність раціону. Вага у міжсезоння у мене так само збільшилася, тому їв більше і в цей час. Самі ж продукти не змінилися. Сповідую такий принцип, що набір маси приносив задоволення. Тому їжу підбираю таким чином, що б вона була корисною, і при цьому щоб отримувати всю необхідну кількість білків, жирів та вуглеводів. Але крім корисного раціону люблю і фастфуд. Це моя слабкість.

Цього року ти переїхав у Київ. Як ці зміни вплинули на твоє життя?

У столиці я вже 8 місяців. Бачу тут більше перспектив у розвитку себе як спортсмена, так і тренера. Нарешті отримав свій довгоочікуваний диплом вищої освіти і з гордістю можу називати себе професійним кваліфікованим спортивним тренером.

Спочатку в Києві було важко, а зараз вже втягнувся. Тут інший ритм життя. Але не зважаючи на  складнощі, головне вірити в себе і ставити мету. Також треба мати підтримку коханої людини, хороших вірних друзів, які вірять в тебе.

Бодібілдинг – це не тільки спорт, не тільки тренування тіла, а й те, робить нас сильними, непохитними і мужніми. Таким має бути чоловік. Воїном та переможцем. Тому я виборюю краще життя, і поки що зміни, які відбулися є позитивними.

У тебе також стало ще більше татуювань. Що нового?

Так, їх стало більше. Я додав жіночий поцілунок вампіра. Навіть не знаю скільки їх ще буде. Але в планах далеко ще не одне татуювання.

Іван, як довго ти взагалі плануєш виступати і нащо тобі це?

Як довго загадувати не буду, але в планах – ще не раз. Мої знання – мій хліб!

Зараз активно атлети переходять у інші федерації. Будеш надалі у IFBB?

Так, я навіть не розглядав це питання. Свій вибір федерації вже давно зробив і поки не бачу причин щось змінювати.