Головна НОВИНИ Бодібілдер без руки Randy Tiner – хто він?

Бодібілдер без руки Randy Tiner – хто він?

16

Багато хто з  вас мав нагоду бачити в інтернеті фото цього чоловіка, але мало хто знає про цього атлета, вартого неабиякої поваги.


Планета Земля сповнена цікавих людей з ще більш цікавими розповідями про їх життя і те, як ці люди борються з тим, щоб мати змогу втілити свої мрії.

Ренді Тайнер  потрапив в аварію на мотоциклі у 1999 році. Він зіткнувся з вантажівкою, внаслідок чого втратив всю свою руку.

Він не був бодідіблером  до нещасного випадку. Він фактично почав тренуватися через 10 років після трагедії, у  2009 році. У нього багато друзів культуристів, які допомагають йому з професійною підготовкою.

Якось Ренді Тайнер вирішив взяти участь у змаганнях  “Серце Техас”, але у нього не було впевненості, що він зробить це.

За підтримки своєї люблячої сім’ї і друзів у 2010 році він вирішив ще більше тренуватися і таки виступити у 2011-му році. Він наполегливо тренувався кожен з тих 365 днів, щоб «дотягнути» своє тіло до досконалості.

10 вересня 2011 Ренді вже був на сцені разом з 20 іншими культуристами, які боролися за перше місце.

Він не змагався, щоб виграти щось, він брав участь, щоб показати світові, що все можливо. Це не має значення, що життя кидає на своєму шляху, ви можете зробити це, поки ви за нього боретеся і не здаєтеся.

На змаганнях чоловік посів друге місце і планує змагатися й цього року.

Підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info