Головна Змагання Анонси Бодібілдер Андрій Кухарчук проведе майстер-класи із позування для культуристів

Бодібілдер Андрій Кухарчук проведе майстер-класи із позування для культуристів

Провідний український культурист Андрій Кухарчук проведе у Львові майстер-класи для бодібілдерів.  Два заходи відбудуться у вересні та жовтні на базі Школи Фітнесу KULT, яку восени запускає проект KULTURIZM.INFO.

«Позування – дуже важлива складова успіху бодібілдерів на змаганнях. Над цим потрібно ретельно працювати. У багатьох спортсменів є проблеми із цією частиною підготовки до змагань. Тож особливо корисними ці майстер-класи будуть для новачків, які готуються дебютувати на осінніх турнірах», – розповів Андрій Кухарчук.

На майстер-класах детально розбиратимуть кожну позу, помилки та можна буде отримати персональні рекомендації.

«Школа Фітнесу KULT буде розрахована перш за все на масову аудиторію, яка далека від професійного спорту. Проте ми не можемо оминути потреби тих, хто у цьому спорті досяг результатів з якими не соромно вийти на сцену. Андрій Кухарчук профі своєї справи і вже не вперше проводить такі заходи», – розповів керівник KULTURIZM.INFO Андрій Бурда.

Час та місце майстер класів із бодібілдинг-позування буде відомо найближчим часом. Вже зараз відкрита реєстрація за цим посиланням.

Довідка. Андрій Кухарчук, український бодібілдер родом зі Львова. Титулований культурист здобув «золото» на Arnold Classic Europe 2015. Це один із найпрестижніших фітнес-турнірів світу. Львів’янин переміг у категорії «до 95 кг».  Головне досягнення атлета – звання Абсолютного Чемпіона світу з класичного бодібілдингу 2014 року.

Школа Фітнесу KULT – це місце, де провідні фахівці України вчать худнути, набирати м’язову масу, підвищувати свої спортивні показники та просто добре виглядати. Ми доступно ділимося знаннями, які кожен може використати для досягнення власних цілей та прогресувати.

А ще організовуємо регулярно зустрічі, семінари та майстер класи з провідними атлетами, фітнес-знаменитостями та фахівцями із здорового способу життя.

Школа Фітнесу KULT є проектом фітнес-порталу  KULTURIZM.INFO, що вже вісім років працює в Україні.