Головна Змагання Безпрецедентне незалежне бодібілдинг шоу у Тернополі. Приз – 10 000$

Безпрецедентне незалежне бодібілдинг шоу у Тернополі. Приз – 10 000$

У першій половині 2012 року Тернопіль прийме Незалежне бодібілдінг шоу «Mr.Тернопіль».  «10 кращих бодібілдерів України приїдуть в наше місто щоб вибороти титул «Mr.Тернопіль» та отримати свою винагороду», – розповів kulturizm.info Ярослав Яковлєв.

-Дане шоу є незалежним від будь-яких організацій бодібілдінгу. На шоу не будуть присвоюватись спортивні звання, – розповів організатор заходу. – При представленні атлета публіці та судівству не будуть перераховуватись минулі досягнення лише прізвище, ім’я та яке місто чи кого представляє учасник. Абсолютна вагова категорія.

Перший раунд. Вільна програма.

Вільна програма не обмежена в часі, під музичний супровід,  або під супровід мотиваційного відеоролика учасника. Дозволяється театральна постановка виступу.

Оцінювання атлетів здійснюватиметься шляхом розстановки атлетів по місцях, на які вони заслуговують з погляду окремо взятого судді. Після закінчення обов’язкового позування атлет який в сумі двох раундів набрав найменшу кількість балів займає відповідно вищий показник в рейтингу.

Раунд обов’язкового позування передбачає 8 обов’язкових позицій які судді попросять учасників продемонструвати. Система оцінювання така ж сама.

8 обов’язкових позицій: подвійний біцепс спереду, подвійний біцепс ззаду, широкі спереду, широкі ззаду, біцепс з боку, трицепс збоку, прес стегна, та  звичайно гіпермускулистість.

Суддівська колегія враховуватиме м’язову масу,с епарацію,венозність симетричність та пластику.

Шоу має на меті популяризацію бодібілдингу як способу тримати себе в хорошій фізичній та емоційній формі.

Шоу має на меті дати можливість атлетам що братимуть в шоу участь заробити. Дасть стимул багатьом хлопцям “для чого тренуватись”.

Організатор шоу ставить собі за мету з кожним новим шоу підвищувати призовий фонд шоу.

«З впевненістю можу заявити що рівень шоу буде заслуговувати на увагу. Це буде справжнє видовище. Яке отримає постійну Тернопільську прописку. Та стане певно візиткою нашого міста», – ділиться планами Ярослав Яковлєв.

Призовий фонд шоу складатиме 10000 у.о.

Kulturizm.info

_________________

читайте також:

2 жовтня в Криму Чемпіонат України НАББА/ВФФ

Українці на 8-місці на Чемпіонаті Європи по IFBB 2011

26 червня в Криму відкритий кубок з жиму штанги лежачи