Головна НОВИНИ Багато кардіо – це скільки?

Багато кардіо – це скільки?

Автор перекладу Владислав HUMAN Сабадаш

Часто говорять, що «багато кардіо це погано». Але що значить «багато»? Граючи з дітьми в футбол кілька годин – це взагалі кардіо? Прогулянка з дитячою коляскою протягом 1-2 годин щодня – це кардіо? Або кардіо це щось інше?

Таке питання задають досить часто, особливо в рамках «Краш дієти» (в якій я твердо впевнений, що надмірна активність/кардіо дасть гірший відгук у вашій дієті). Люди хочуть знати що таке кардіо і скільки його можна виконувати.

big

Основне питання ось у чому: тіло чутливе до такого фактору, вчені називають це наявністю енергії, в основному енергія з їжі і її витрата. І якщо наявність енергії стає досить низькою, після такого, найчастіше, починаються проблеми. Наприклад, дослідник Енн Лоукс продемонструвала, що багато питань, які часто виникають у жінок в плані гормонів або дисфункція менструального циклу, пов’язані із занепадом рівня енергії (і це не пов’язано з % жиру у людини, як вважали раніше).

З огляду на все це, велика активність може зіграти злий жарт з вами, в тому випадку, коли наявність енергії досить мала. Звичайно, та активність, яку ви перерахували, не спалює велику кількість калорій. Прогулянка з коляскою спалює всього пару сотень калорій на годину, але при тривалих періодах, це може вплинути на вас.

Суміжне питання, про яке я говорив раніше, було пов’язане з інтенсивністю і об’ємом. Говорячи про гормональні проблеми, великий дефіцит в калоріях і надмірна активність (або занадто багато активності, сильно важка активність, або і те й інше) можуть викликати деякі реально дивні речі, наприклад затримку води.

Я маю на увазі, що мова більше йде про активність, яка пов’язана з серцево-судинною системою, а не повсякденною звичайною активністю. Це через імовірність збільшення гормонального профілю, а саме кортизолу. Це стосується того моменту, коли збільшена інтенсивність у вашій активності. Це явно не стосуватиметься неквапливої ​​ходьби, але чим швидше ви будете йти, тим більше можливість перейти до аеробного тренування.

Це не зупинить жиротоп, подумаєте ви, але це може зводити з розуму людей, адже вони почнуть думати, що дієта не працює. Не беріть в голову, це не проблема для вас, деякі фізіологи (і особливо психологи) більше схиляються до проблем збереження води. Саме тому це по-різному діє на людей.

У будь-якому випадку, сподіваюся, що хоч в якійсь мірі відповів на питання.