Головна НОВИНИ Олександр Носков: Мій дебют був експериментом для самого себе

Олександр Носков: Мій дебют був експериментом для самого себе

598

Кожен змагальний сезон відкриває для нас все нові обличчя бодибілдерів. Природно, новачків найбільше у юніорських категоріях. Для когось перший виступ більш вдалий, для когось – зовсім провальний. Олександр Носков з Миколаєва – один з дебютантів сезону, який днями на Чемпіонаті Одеської області здобув «золото» у категорії до 80 кг. Ми вирішили більше дізнатися про цього 20-річного хлопця, тим більше, що у Миколаєві не так багато виступаючих культуристів, які презентують свій край на всеукраїнських турнірах.

o.noskov 1o.noskov 2

«В залі я почав тренуватися ще з 14-ти років. Тоді як і всі діти дивився фільми з Арнольдом Шварценегером та хотів стати великим і сильним. У 18-ть побачив результати тренувань і вирішив до 20-ти річчя підготуватися до перших  змагань. Допомагав мені у цьому бодибілдер з Миколаєва Олександр Бондар з яким я й тренуюся», – розповідає Олександр.

Два роки тому він важив приблизно 80 кг. Для участі у змаганнях цього сезону на масонаборі набрав 95 кг.

«Вперше готуючись до змагань я думав, що цей процес легший. Сушка для мене виявилася несподіванкою. Попри те, у мене достатньо мотивації йти далі. Ці змагання для мене є свого роду експериментом: цікаво вперше пройти цей шлях і подивитися як я з цим справився, – ділиться враженнями атлет. – Хоча у майбутньому займатися цим спортом серйозно. Тож до наступної підготовки буду підходити більш впевнено».

Ріст: 176 см

Вага у міжсезоння: 94кг

Вага на змаганнях: 85кг

Станова: 230 кг

Жим: 160 кг

Присяд: 230 кг

o.noskov5o.noskov 3

А ще у Олександра є кілька цікавих татуювань. Він каже, що готовий всього себе покрити такими малюнками, але не поспішає, щоб у найближчі роки на змаганнях було добре видно м’язи.

«На одній руці в мене татуювання з гральними картами та ластівка. А на іншій руці – козак, оскільки я патріот України. Ще є свіже татуювання на нозі там тепер молот Тора», – розповідає юніор.

Підготував Антон Павленко