Головна НОВИНИ 74-річна бабця-культуристка Ернестіна Шепперд: «Я відчуваю себе краще, ніж в 40 років»

74-річна бабця-культуристка Ернестіна Шепперд: «Я відчуваю себе краще, ніж в 40 років»

1285

В Америці живе найстарша жінка бодібілдер на планеті.  Це 74-річна Ернестіна Шепперд з американського Балтімора. Бабуся культуристка стала відомою на весь світ після того, як її внесли до Книги рекордів Гіннеса як найстаршу культуристку на Землі.

За своє життя Шепперд брала участь у дев’яти змаганнях з бодібілдингу. На двох конкурсах  вона перемогла.

Бабуся бодібілдер почала займатися культуризмом  разом зі своєю старшою сестрою Мілдред, коли їй було уже 56 років. Після раптової смерті сестри від аневризми у 1992-му, Ернестіна пообіцяла собі, що здійснить їхню спільну мрію і обов’язково стане бодібілдером.

І хоча пані Ернестіна далеко не студентка,  досі викладає фітнес у спортивному клубі в місті-Спрінгс, а деколи працює навіть моделлю! Найстарша бабця – культуристка впевнена, що вік – це “просто цифра”.

Накачана бабуся кожного дня прокидається о 3 годині ночі, медитує, а потім бігає в місцевому парку. Вона їсть тільки звичайний коричневий рис, нежирні курячі грудки і овочі, і тричі на день п’є сирий яєчний білок.

“Я відчуваю себе краще, ніж я в 40 років, – розповідає культуристка. – Я дуже, дуже щаслива. Відчуваю себе сильною, позитивною і впевненою жінкою!»

Чоловік пані Ернестіни запевняє:  “Вона дуже рішуча людина, і вона така не тільки щодо себе: Шепперд  зацікавлена в допомозі іншим людям, включаючи мене. Вона – це джерело натхнення”.

До речі, бабця – бодібілдер виступає проти стероїдів, віддаючи перевагу суворій, але натуральній дієті. Цікаво, що Ернестіна зовсім не їсть солодощів. Більше того, за її словами, їй навіть не хочеться балувати себе цукерками.

Цікавий факт: кумиром Ернестіни Шепперд є Сильвестр Сталлоне. І навіть на мобільному телефоні цієї дивовижної накачаної бабусі стоїть мелодія  з фільму “Роккі”.

Антон Павленко, www.kulturizm.info

на відео: виступ 74-річної культуристки на змаганнях з бодібілдингу.

на відео: 74-річна бабуся – бодібілдер проводить тренування і розповідає про своє життя.