Головна НОВИНИ 7 фактів про культуриста Jonathan DeLaRosa

7 фактів про культуриста Jonathan DeLaRosa

Це потужний американський культурист, який змалку поєднав своє життя із спортом. Та попри життєві труднощі, зумів стати одним із відомих бодібілдерів світу.

Jonathan DeLaRosa bodybuilder

1. Jonathan DeLaRosa 31 рік. Він невисокий: зріс 170 см.  Змагальний вага 104 кг, а у міжсезоння він важить 122 кг.

2. Атлет народився в Нью-Йорку. Його батьки, вихідці з Домініканської Республіки. У пошуках кращого життя вони емігрували в США.

3. Батько Jonathan захоплювався бодібілдінгом, тож у їхньому будинку завжди було багато журналів про культуризм. Хлопецем він часто гортав ці журнали і мріяв бути схожим на таких людей  і на свого батька.

4. Першим тренером Jonathan DeLaRosa був його ж батько, який складав для свого сина програми тренувань і харчування.

5. Атлет у дитинстві грав у шкільній баскетбольній команді. На нього також звернули увагу шкільні тренери з футболу та запросили грати у складі команди. Упродовж трьох років він грав відразу у двох шкільних командах. Через сильну травми крижів і куприка майбутній культурист потрапив до лікарні: у зруйнованих кісткових тканинах скупчувалася інфекція і довелося робити операцію. Реабілітація тривала півроку.  Через хворобу він зовсім втратив форму і довелося починати все з початку.

Jonathan DeLaRosa kulturist

6. За два роки здійснюється дитяча мрія – Jonathan DeLaRosa  виходить на сцену як культурист. А вже згодом отримав професійну карту IFBB і почав виступати вже на професійних турнірах.

7. Атлет багато змагається в 2012-201 роках, займаючи високі місця. У 2014 році відбувся дебют Джонатана ДеЛаРосса на “Олімпії”, де він зайняв 14-е місце.