Головна НОВИНИ 7 фактів про бодібілдера Кріса Бамстед (Chris Bumstead)

7 фактів про бодібілдера Кріса Бамстед (Chris Bumstead)

3529

Кажуть, що цей 22-річний хлопець, який любить бодібілдинг,  скромний, але завзятий і дуже цілеспрямований. Майже півмільйона шанувальників в Insstagram. Уявляєте! Зріст 183 см і 100 кілограмів ваги. Так, це  ідеально підходить для категорії Classic Physique.

Чи вирішили детальніше поцікавитися – ким є Кріс Бамстед у житті.

Юність. Кріс народився в Гамільтоні, Онтаріо, 2-го лютого 1995 го, а через два роки сім’я переїхала в Оттаву, де він і виріс. З дитинства Кріс обожнював спорт, грав в американський футбол, баскетбол, бейсбол і хокей. Щоб набрати сили, в 14 років почав тренуватися з залізом. Коледж закінчив в 2013-му і, відпочиваючи від навчання рік і залишивши інші види спорту, впритул зайнявся бодібілдінгом.

Початок. Хлопець грав в американський футбол і тренувався, щоб бути більшим і сильнішим. А в підсумку, полюбивши тренування з залізом найбільше, переключився на них і через три-чотири роки став замислюватися про змагання. В результаті на перших змаганнях він став першим серед юніорів і переміг в загальній категорії серед чоловіків (Men’s Overall).

Тоді Крісу було 19 років. «Я просто хотів спробувати, щоб отримати потрібний досвід. Нічого особливо не чекав від перших виступів, але після цих двох перемог подумав: хай йому грець, так у мене непогано виходить! Це зарядило мене мотивацією продовжувати. Я захотів дізнатися, чого можу досягти», – розповідає культурист І що ви думаєте,  в 21 рік він вже отримав карту професіонала.

Цифри. Змагальна вага Кріса Бамстед – 100 кг. Щоправда позначка на вазі доходила і до 118 кг, але він каже, що при цьому відчував себе не дуже і виглядав “не надто”. Тепер намагається не набирати більше 113, залишаючись підтягнутим поза сезоном.

Характер. Я виріс в хорошій сім’ї, де мене правильно виховували і вчили оточувати себе такими ж людьми. Так, часом деякі знаменитості при зустрічі розчаровують – сумно дізнаватися, що твій кумир у житті козел. А ще я зараз вчуся в університеті і живу в гуртожитку з хлопцями, які взагалі не займаються фітнесом. Їм абсолютно все одно, що я професійний бодібілдер, для них я просто великий хлопець, сусід по гуртожитку.

Плани. Безумовно, продовжу займатися тим же самим. Я ще не змагався з досвідченими професіоналами і не знаю як впораюся. Але, зрозуміло, продовжу змагатися і боротися за перше місце. У найближчі роки хочу набрати якомога більше досвіду, а також закінчити університет. Про те, що буде далі, я ще роздумую, а поки шукаю в житті баланс між навчанням і бодібілдінгом. Це не так-то просто: в останні тижні перед змаганнями мозок працює ледве-ледве, увага на нулі.

Гроші.  Кріс твердо відповідає: «Я роблю це не заради грошей. Великі гонорари тільки у зірок бодібілдингу. Мені ж просто подобається робити те, що я роблю».