Головна НОВИНИ 66 днів для перетворення з жаби на царівну

66 днів для перетворення з жаби на царівну

Недавно побачив в одній з груп в соцмережах демотиватор на якому зображені свині на велотренажерах, які символізують весняних пляжників.

Звісно в цьому є правда і викликає усмішку, але… Знаєте, я із гордістю та задоволенням спостерігаю за гладкими дівчатами та жінками в залі, які тренуються щоб схуднути. І не хай навіть це лише на короткий період часу, однак факт того, що ці люди прийшли тренуватися заслуговує на повагу.

Водночас навіть шкода дивитися на товстеньких жіночок, які важко крутять педалі велотренажера: їм дійсно нелегко. Але ці люди прийшли стати кращими, інакшими і це чудово.

Є й великі шанси того, що дівчата таки «пропишуться» у залі надовго. Корисні звички формуються за 66 днів, запевняє Джейн Уордл з Дослідницького центру здорового способу життя при Університетському коледжі Лондона. Якщо спроектувати це на нашу тему, то для того, щоб тренування стали невідємною частиною життя, у зал треба регулярно походити три місяці.

навіть шкода дивитися на товстеньких жіночок, які важко крутять педалі велотренажера: їм дійсно нелегко

Звісно, це все умовно, але нехай навіть так.  Принаймні 66 днів треба для того, що довести певну дію до автоматизму.

А там, дивить і наша гладка дівчинка стане такою красунею як на фото зверху. Хах, тоді вже у тебе буде більше стимулів на тренуванні, бо ж одного разу в силових показниках біля неї можна і облажатися ))

Тарас Демик, м. Дніпропетровськ, для www.kulturizm.info

_________________

читайте також:

Вибухові груди або як жінкам збільшити бюст. Вправи

Тренування чоловіків у 40 років: ставка на тонус м’язів

Бодибілдер Іван Ващенко: «Виступаючи від WABBA і IFBB я отримав безцінний досвід»