Головна НОВИНИ 6 способів підвищити власний рівень тестостерону

6 способів підвищити власний рівень тестостерону

Тестостерон – це головний чоловічий гормон, який сприяє нарощуванню м’язів. Він збільшує сексуальні можливості, збільшує загалом м’язову масу та призводить до вибухового росту сили.

testosteron

У спортзалі виробленню тестостерону сприяють базові вправи. Але не лише вони. Ось кілька способів, яким чином можна природнім способом збільшити кількість цього гормону та покращити свої результати.

1. Слід вживати більше здорових жирів. А це продукти з високим вмістом здорових жирів: лляне масло, арахісове масло, лосось, оливкова олія, горіхи, червоне м’ясо, молоко, авокадо, яєчні жовтки.

2. Більше цинку! Продукти з високим вмістом цинку: сир, коричневий рис, м’ясо індички і ін. Так само можна приймати цинк окремо в капсулах (можна купити в будь-якій аптеці).

3. Здоровий сон. Наукою вже давно доведено, що люди, які добре висипаються, рівень тестостерону набагато вище, ніж у тих, хто погано спить. Нормальний сон повинен тривати від 7 до 9 годин. Поганий сон здатний урізати ваш тестостерон на 40%.

4. Викладайся на тренуванні на повну. Базові вправи: присідання, тяга та жим, здатні значно збільшити рівень тестостерону в крові.

5. Ніякої випивки. Алкоголь – найлютіший ворог будь-якого спортсмена. Він виводить воду і всі корисні елементи з тіла. М’язи миттєво втрачають тонус.

6. Зайва вага. Надлишок жиру на тілі пригнічує вироблення тестостерону і стимулює вироблення жіночого гормону. Якщо вага на 30% перевищує нормальну вагу, можете сміливо викинути зі своєї голови думки, про високий рівень тестостерону.