Головна НОВИНИ 5 травня в Києві відбудеться Кубок України UBPF 2018 з бодібілдингу

5 травня в Києві відбудеться Кубок України UBPF 2018 з бодібілдингу

5 травня ДК КПІ в Києві буде приймати Кубок України WBPF 2018. Понад триста професіоналів і новачків зустрінуться на сцені Палацу культури КПІ, щоб знову визначити найбільш атлетичних і гармонійних спортсменів країни. Концентрація любителів бодібілдингу, фітнесу та бікіні буде неймовірною!

Мета турнірів, що проводяться Федерацією UBPF незмінна – підвищення популярності фітнесу, бодібілдингу та атлетизму в Україні, сприяння подальшому розвитку цих видів спорту, і, зрозуміло, наочна демонстрація здорового способу життя в поєднанні з фізичними навантаженнями. Крім цього, Кубок України UBPF 2018 дасть можливість підвищити свою кваліфікацію суддям, тренерам і спортсменам, а також зможе визначити кращих для формування збірної нашої країни для виступів на міжнародній арені навесні і влітку 2018 р.

Змагання традиційно пройдуть в одному з кращих залів столиці – ДК КПІ, – що вміщає близько двох тисяч глядачів. В рамках турніру публіка побачить приголомшливі виступи спортсменів обох статей, як дорослих, так і юніорів. Атлети продемонструють, яких феноменальних результатів вони досягли в ході наполегливих тренувань. Повірте, тут буде, на що подивитися, чим захопитися, а чому і позаздрити!

Українські представники світу бодібілдингу змагатимуться за титули найсильніших в двадцяти семи категоріях. І звичайно ж, головне видовище вечора – це битва за Абсолютна Чемпіонство. Вперше будуть визначені Абсолютні Чемпіони в чотирьох дисциплінах: серед чоловіків – в бодібілдингу, атлетик-фізики (класичний бодібілдинг) і спорт-фізики (шорти), серед жінок – в фізікмоделях. Запрошуємо всіх любителів сили і краси, мужності і грації, шанувальників бодібілдингу та атлетизму на цей грандіозний Загальнонаціональний турнір! Красиві чоловіки і жінки, спортивний азарт, грація і міць – і все на одній сцені!

Якщо ти захоплюєшся бодібілдінгом, хочеш побачити незрівнянних атлетів сучасності і просто стати свідком яскравого спортивного шоу – приходь 5 травня на Кубок України UBPF 2018. Дізнаєшся багато нового, долучитися до культури бодібілдингу та фітнесу, на власні очі побачиш іменитих спортсменів і їх тренерів.

Федерація UBPF, офіційний представник WBPF в Україні, активно пропагує здоровий спосіб життя, просуває культуру українського бодібілдингу на найвищий рівень. Не стій осторонь – візьми участь і приходь на Кубок України UBPF 2018!