Головна Змагання 26 червня в Криму відкритий кубок з жиму штанги лежачи

26 червня в Криму відкритий кубок з жиму штанги лежачи

До участі в змаганнях на Кубок допускаються збірні команди міст та районів АР Крим, а також на запрошення з інших регіонів України.

Місце проведення: м. Ялта, Культурний міський центр, вул. Руданського

25 червня – день приїзду учасників Кубка (до 18. – Засідання мандатної комісії, з 18 – – 19 – годину, нарада представників в 20 – година).

26 червня– з 10 – змагаються жінки; (в 11 – урочисте відкриття Кубка; з 12 змагаються чоловіки вагових категорій 59,66,74 кг. З 14-змагаються чоловіки вагових категорій 83, 93 кг. З 16 – змагаються чоловіки вагових категорій 105.120, +120 кг;

Змагання проводяться за Міжнародними правилами. Окуляри чоловічим і жіночим командам нараховуються по 6 кращим результатам в індивідуальному заліку. Змагання особисто-командні.

Чемпіони та призери у своїх вагових категоріях нагороджуються медалями та дипломами. Переможці в командному заліку серед чоловіків і жінок нагороджуються кубками і дипломами, призери – дипломами відповідних ступенів.

Учасники, які посіли І-ІІ-ПІ місця за формулою Вілкса нагороджуються дипломами та цінними призами, заснованими федерацією пауерліфтингу м.Ялта.

Проїзд, проживання та харчування учасників змагань за рахунок організацій, що відряджають. Розміщення в пансіонаті «Куйбишево» від 80,0 грн. на добу. Усі довідки за телефоном у головного судді з проведення Кубка Бондарева В.П. (Тел. 39-44-71 будинок, моб. 066-216-74-81).

______________________

читайте також:

В київському гідропарку оберуть кращих представниць бодіфітнесу

У червні в Криму V «Кубок Таврики»!

Чемпіонат Європи з пауерліфтингу, жиму GPF. Учасники