Головна НОВИНИ 20% чоловіків тренуються в спортзалах у домашніх тапочках

20% чоловіків тренуються в спортзалах у домашніх тапочках

Зручне і комфортне взуття є одним із аксесуарів чи не кожного бодібілдера. Коли зазирнути у перший ліпший спорт зал можна побачити у хлопців на ногах усе: від шльопанців до кросівок – хто до чого звик. Іноді одні одного не розуміють: як можна качатися у «в’єтнамках», або ж товстезних кросівках. Одним словом, кожному своє.

Kulturizm.info вирішив поцікавитися у якому взутті тренуються наші відвідувачі у спортзалах. Результати опитування можете побачити нижче. Ми також поцікавилися думкою кількох українських бодибілдерів: яке взуття, на їхню думку, найкраще вибирати для тренажерного залу.

Отже результати відповідей на запитання: у якому взутті ви тренуєтеся?

у кросівках (43%, 91 Голосів)

у кедах (23%, 50 Голосів)

у тапочках (20%, 42 Голосів)

босий (14%, 30 Голосів)

Проголосувало: 213 осіб.

 

Віталій Вергелес, Україна

Під час тренування у мене на ногах кросівки – це спортивне взуття. Так найзручніше та найпрактичніше. Хлопці, які тренуються зі мною бувають взуті по-різному: і в звичайних шльопанцях, і кросівках.

Бачив і таких, хто тренується босий. Це залежить від того який спортзал. У підвальних залах і босі бувають. А от у фітнес клубах на таких людей будуть дивитися косо. Це також небезпечно. Добрий інструктор взагалі має зробити зауваження і попередити, що босим тренуватися не можна. Бо, наприклад, при падінні ваги на босу ногу існує ризик травмуватися.

________________________________________________________________

Андрій Кугай, м. Миколаїв, Україна

Я тренуюся в кросівках з тонкою підошвою без п’ятки. Чому не в тапочках чи кедах? Бо в тапочках чи кедах незручно: навіть не поприсідаєш – можна травмуватися. Головне, щоб кросівки мали плоску підошву і не були слизькими.

У нас в клубі також тренуються в кросівках, в деяких залах куди я іноді приходжу, качаються навіть босими, але в основному всі у кросівках.

Коли я тільки прийшов в зал мені відразу потрапилася людина, яка пояснила що і як краще, тому я в кросівках почав тренуватися практично відразу.

______________________________________________________________________________________

Андрій Пронін, м. Харків, Україна

Під час тренувань віддаю перевагу заняттям у спортивних кросівках, щоб була закрита нога і зафіксована стопа. Чому? У шльопанцях, в мене був випадок, коли вага впала на ногу і було дуже боляче. Ми тоді страхували з двох сторін, а напарник відволікся, гриф переважив і мені на ногу впав блін (сміється. – ред.). Не було серйозної травми, просто гематома, яка швидко пройшла.

В шльопанцях я тренувався рік.

У нас в залі є кілька осіб, які тренуються босими. Я ходжу у два зали. То у простому, підвальному залі ніхто нічого їм нічого не говорить, а у фітнес центрі – це неприпустима норма взуття.

Антон Павленко, www.kulturizm.info

фото never2big.com