Головна Змагання 15 травня 2011 року у Львові Відкритий кубок України з бодібілдингу, фітнесу...

15 травня 2011 року у Львові Відкритий кубок України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу

Відкритий кубок України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу відбудеться у  Львові, 15 травня у Культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка, за адресою: проспект Червоної Калини, 81. Учасниками цього змагання є як атлети топ-рівня, так і бодібілдери-аматори.

Це найпрестижніший національний турнір весняного сезону  востаннє проводився у Львові 2004 року. Головною метою проведення Кубку є визначення найкращих спортсменів країни та відбір у склад Національної збірної команди України на чемпіонат Світу, що відбудеться 18 червня у Будапешті.

Серед запрошених спортсменів на участь у Кубку 2011 свою заявку подали: Абсолютний Чемпіон Європи WABBA 2010, Містер Україна 2011 Сергій Яцюк (Київ), Чемпіон Європи WABBA 2010 Вячеслав Волосов (Донецьк), Віце-чемпіон Європи WABBA 2010 Павло Скороход (Київ), Чемпіон Світу (WFF) Сергій Котунов (Харків),  переможець та призер Кубків і Чемпіонатів України Андрій Кисіль (Чернігів), переможець та призер Кубків і Чемпіонатів України, Молдови та Росії Володимир Граневський (Тирасполь, Молдова), бронзовий призер Чемпіонату Європи WABBA 2010, серед юніорів, Микола Ількович (Кам’янець-Подільський), призер Кубків і Чемпіонатів України Сергій Хімченко (Одеса) та інші.

«У якості почесних гостей та суддів приїдуть відомі атлети-бодібілдери. Також будуть запрошені видатні атлети з інших видів спорту, зірки телебачення та шоу-бізнесу», – розповів www.kulturizm.info президент WABBA України Святослав Шеремета.

_____________________

читайте також:

Кримчани на Чемпіонаті України з пауерліфтингу в Кривому Розі

16-17 квітня в Тернополі Чемпіонат України з жиму лежачи і пауерліфтингу 2011

З 30 березня по 6 квітня в Глухові відбудеться Чемпіонат України з пауерліфтингу